Contact

Contactpagina


Heb je vragen of een opmerking? Stuur dan gerust een mail of zoek telefonisch contact met ons op.

E-mailadressen bestuur der S.V. Linkit

Algemeen: Bestuur@svlinkit.nl

Voorzitter: Voorzitter@svlinkit.nl

Secretaris: Secretaris@svlinkit.nl

Penningmeester: Penningmeester@svlinkit.nl

Intern coördinator: Intern@svlinkit.nl

Extern coördinator: Extern@svlinkit.nl

E-mailadres Raad van Toezicht der S.V. Linkit

Algemeen: RvT@svlinkit.nl

Telefoonnummer S.V. Linkit

050 595 4730

Adres S.V. Linkit

Zernikeplein 11, 9747 AS Groningen (kantoornummer D1.61)

Heb je een klacht die je niet rechtstreeks met het bestuur of de RvT wilt bespreken? Dat kan via de Hanze via het volgende e-mailadres:

Bureauklachtenengeschillen: bureauklachtenengeschillen@org.hanze.nl

Nieuwsbrief


Ben je geïnteresseerd naar onze activiteiten en bezigheden? Wij hebben een nieuwsbrief met een duidelijk overzicht van afgelopen en komende evenementen en andere interessante stukken omtrent de vereniging. Inschrijven kan hieronder:


S.V. Linkit